Zwycięzcy XI edycji konkursu im. prof. Kuleszy
Z okazji Dnia Samorządowca, podczas posiedzenia Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego, szef resortu administracji wręczył nagrody zwycięzcom XI edycji Konkursu im. prof. Michała Kuleszy, organizowanego przez Wolters Kluwer SA i redakcję Samorządu Terytorialnego, na najlepsze rozprawy doktorskie, prace magisterskie i licencjackie dotyczące ustroju i działalności samorządu terytorialnego, obronione w 2013 r.










