Lekarze nie zgadzają się na podniesienie składek na rzecz samorządu
Naczelna Izba Lekarska rozważa podwyższenie obowiązkowej składki dla lekarzy z 40 do 60 zł miesięcznie. Wielu lekarzom nie podoba się ten pomysł. Uważają, że samorząd jest im niepotrzebny, jednak przynależność do niego jest obowiązkowa.







