Senat za obowiązkiem dokumentacji elektronicznej od 2017 roku
3 lipca 2014 Senat uchwalił bez poprawek nowelizację ustawy o systemie informacji w ochronie zdrowia. Nowe przepisy wydłużają o trzy lata - do 31 lipca 2017 roku okres przejściowy, w którym dokumentacja medyczna może być prowadzona w postaci papierowej lub elektronicznej.





