We wtorek 22 września 2015 decyzja o dalszej formie protestu pielęgniarek
Ogólnopolski Związek Zawodowy Pielęgniarek i Położnych we wtorek 22 września 2015 ogłosi decyzję w sprawie dalszej formy i zasięgu akcji protestacyjnej. - Od łóżek pacjentów nie odejdziemy. Pokażemy, jak strajkuje się w Polsce powiedziała dziennikarzom przewodnicząca tego związku w Małopolsce Grażyna Gaj.







