Oferta domu Senior-WIGOR adresowana jest do osób nieaktywnych zawodowo w wieku 60+.  

Radomski Dom Senior-WIGOR powstał w kamienicy przy ulicy Rwańskiej 7. Seniorzy mogą w nim spędzić co najmniej 8 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku. Mogą skorzystać z zajęć ruchowych, rekreacyjnych, kulturalno-oświatowych, warsztatów tematycznych, a także ciepłego posiłku. Do ich dyspozycji jest także pomieszczenie między innymi do wspólnych spotkań, gotowania, ćwiczeń i relaksu. Radomski Dom Senior-WIGOR  jest wyposażony w bibliotekę, sprzęt RTV oraz komputer z dostępem do internetu.

Czytaj: Gdańsk: działa pierwszy Dom Senior-WIGOR >>>

Program ‪Senior-WIGOR rząd przyjął wiosną  2015 roku. Do 2020 roku Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej przeznaczy na utworzenie dziennych domów seniora 370 mln zł. W tym roku powstanie ponad 100 dziennych domów Senior-WIGOR ze średnią liczbą 20 miejsc dla seniorów. Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej jest na etapie podpisywania umów z kolejnymi jednostkami samorządu terytorialnego na realizację tego programu.

LEX Przychodnia to serwis dopasowany do codziennych obowiązków osób zarządzających ambulatoryjnymi podmiotami leczniczymi, który zapewnia wiarygodną, aktualną rzetelną i zrozumiałą informację z zakresu prawa i zarządzania przychodnią. Oferuje natychmiastowe wsparcie w rozwiązywaniu problemów oraz rozwiązania podane w zakresie, który odpowiada dokładnie potrzebom dyrektorów oraz kierowników przychodni.

Więcej informacji: www.produkty.lex.pl