Polacy zażywają zbyt wiele leków
Od stycznia do września 2016 roku pacjenci wydali w aptekach 23 mld zł, czyli o niemal 4 procent (o 854 mln zł) więcej niż w roku 2015, informuje Dziennik Gazeta Prawna, powołując się na raport QuintilesIMS. Eksperci podkreslają, że Polacy zażywają zbyt dużo leków.










