Powstanie nowy szpital psychiatryczny w Drewnicy
W kwietniu 2015 roku rozpocznie się budowa szpitala psychiatrycznego w Drewnicy. Władze spółki ,,Mazowiecki Szpital Wojewódzki Drewnica podpisały umowę z generalnym wykonawcą inwestycji firmą Budimex S.A. Do nowego budynku pacjenci przeniosą się najpóźniej za trzy lata. Koszt inwestycji wyniesie około 118 mln zł, a środki na ten cel będą pochodzić z obligacji.




