Lekarze rodzinni i diabetolodzy będą współpracować
8 listopada 2016 roku w Ministerstwie Zdrowia prezesi Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego i Stowarzyszenia Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce podpisali porozumienie o współpracy, dotyczące między innymi współdziałania w leczeniu pacjentów chorych na cukrzycę.













