Węgry: oświadczenie ministrów zdrowia V4 o współpracy w dostępie do leków
Oświadczenie o zacieśnieniu współpracy państw Grupy Wyszehradzkiej w dziedzinie dostępu do międzynarodowego rynku farmaceutycznego zostało podpisane w czwartek 30 listopada 2017 roku w Budapeszcie przez ministrów zdrowia V4, w tym Konstantego Radziwiłła.










