Minister wyraziła zgodę na powrót do dawnych przepisów dot. stypendium rektora
Szefowa resortu nauki Lena Kolarska-Bobińska przychyliła się w piątek do opinii studentów, by w nowelizowanej ustawie o szkolnictwie wyższym powrócić do dawnych zapisów dotyczących zasad przyznawania stypendium rektora - poinformowano na stronie resortu.




