Nagroda Lewiatana dla minister Kolarskiej-Bobińskiej
Kapituła Nagród Lewiatana i Zarząd Konfederacji Lewiatan uhonorowały w tym roku cztery osoby: Leszka Gierszewskiego, Lenę Kolarską-Bobińską, Andrzeja Koźmińskiego i Adama Michnika. Nagrody zostały wręczone wczoraj w Filharmonii Narodowej w Warszawie.




