Polscy uczniowie z medalami na Międzynarodowej Olimpiadzie Biologicznej
Polscy uczniowie wywalczyli cztery medale na Międzynarodowej Olimpiadzie Biologicznej (IBO 2017) 3 srebrne i 1 brązowy. To największy sukces młodych biologów w międzynarodowym konkursie od 16 lat.





