Wniosek o pozbawienie ośmiu osób honorowego obywatelstwa Nowego Sącza
Do Rady Miasta Nowego Sącza wpłynął wniosek o wykluczenie spośród honorowych obywateli Nowego Sącza ośmiu działaczy komunistycznych, którym tytuły zostały nadane w okresie PRL; wśród nich - jak zaznaczają wnioskodawcy - są m.in. agenci NKWD i sowieccy partyzanci działający na rzecz ZSRR.





