Dłużnik, który dobrowolnie opuści lokal, nie zapłaci za eksmisję - projekt trafi do Sejmu
Dłużnik, który dobrowolnie opuścił lokal, nie powinien płacić za eksmisję - wynika z orzecznictwa Trybunału Konstytucyjnego (sygn. akt P3/14). Projektem ustawy nowelizującej przepisy w tej sprawie zajmie się Sejm.










