Adwokaci wysyłają pocztówki do ministra ws. stawek za urzędówki
Adwokaci skrzyknęli się winternecie izbiorowo wysyłają pocztówki do ministra sprawiedliwości. Piszą wnioski onowelizację rozporządzenia ministra sprawiedliwości wsprawie opłat za czynności adwokackie oraz ponoszenia przez Skarb Państwa kosztów nieopłaconej pomocy prawnej udzielonej zurzędu.








