Szef MSW: będziemy odbierać prawa jazdy groźnym kierowcom
Dwa miesiące temu, zapowiedziałem że będziemy odbierać prawa jazdy kierowcom, którzy stwarzają zagrożenie. () Korzystamy z tego pełną gębą będziemy odbierać prawa jazdy wszystkim tym bałwanom na drodze, którzy przez swoją lekkomyślność, głupotę lub brak wyszkolenia są gotowi zabić lub narazić innych na niebezpieczeństwo. zapowiedział minister Bartłomiej Sienkiewicz.











