Opolski sejmik wojewódzki poparł utworzenie Specjalnej Strefy demograficznej
Opolski sejmik wojewódzki większością głosów poparł w przyjętej we wtorek rezolucji inicjatywę utworzenia Specjalnej Strefy Demograficznej. Rezolucja ma trafić do prezydenta, premiera, ministrów, marszałków Sejmu i Senatu, parlamentarzystów i władz regionu.









