Łatwiej będzie zatrudnić pracownika spoza UE
Ministerstwo Rozwoju chce pozostawić firmom możliwość korzystania z pracy obywateli państw trzecich bez konieczności przechodzenia skomplikowanej procedury. Resort pracy przychyla się do części propozycji, informuje Dziennik Gazeta Prawna.









