Kolejne szpitale spełniają wymagania Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia
Minister zdrowia przyznał akredytację Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia kolejnym dziewięciu szpitalom. Obecnie certyfikat akredytacyjny jest w posiadaniu 232 placówek. Certyfikat jest dowodem na spełnianie przez szpitale kryteriów dotyczących standardów postępowania i dbałości o wysoką jakość usług.












