Aneksy do umów nie do przyjęcia dla przychodni
Świadczeniodawcy podstawowej opieki zdrowotnej Porozumienia Zielonogórskiego nie akceptują aneksów do umów z Narodowego Funduszu Zdrowia na przyszły rok. W opinii Federacji aneksy zawierają niedopuszczalne zapisy. - Ryzykujemy zdrowie i życie, a tymczasem stawia się nas pod ścianą. Na żadne ultimatum nie możemy się zgodzić - mówią przedstawiciele Porozumienia.



























