W Centrum Zdrowia Dziecka wznowiono rozmowy pielęgniarek i dyrekcji
Drugi dzień w stołecznym Instytucie Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka trwa strajk pielęgniarek, które domagają się podwyżek i wskazują, że jest ich za mało. Negocjacje protestujących z dyrekcją wciąż nie doprowadziły do porozumienia. Około godziny 16 wznowiono rozmowy.




