Pakiet onkologiczny: apel o uwzględnienie medycyny paliatywnej
Apel o lepsze finansowanie medycyny paliatywnej wystosowali do premier Ewy Kopacz oraz ministra zdrowia Bartosza Arłukowicza uczestnicy spotkania, które odbyło się 25 listopada 2014 w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Placówka ta rozważa zamknięcie oddziału opieki paliatywnej ze względu na jego olbrzymie zadłużenie.







