Niepokojący raport NIK ws. szpitali Jest bardzo źle
Z 16 szpitali podległych Ministerstwu Zdrowia tylko jeden nie przynosi strat, a w większości z nich sytuacja jest bardzo zła. Problemem jest jednak nie tylko ich kondycja finansowa, ale również poziom nauki, zatrudnienia i wynagrodzeń. Kto jest za to winny? Ministerstwo Zdrowia - wynika z raportu Najwyższej Izby Kontroli, na który powołuje się Gazeta Wyborcza.




