Środki z OFE pomogą małym i średnim firmom
Środki zgromadzone na OFE chcemy w ogromnej większości sprywatyzować. Przekazać je ludziom, tym osobom, na których kontach są zapisane - mówił w poniedziałek wicepremier Mateusz Morawiecki. Dodał, że 25 proc. tych środków posłuży małym i średnim polskim firmom.








