Za zakupy wolimy płacić kartami
Wartość płatności kartami w sklepach od kilku lat rośnie bardzo dynamicznie. To efekt coraz większej liczby punktów, w których można w ten sposób płacić za zakupy, oraz upowszechnienia się kart zbliżeniowych, którymi łatwo i szybko można płacić za niewielkie sprawunki. - informuje Gazeta Prawna







