Pozwy zbiorowe na razie tylko w teorii

Wkrótce miną trzy lata składania pozwów zbiorowych, a w żadnym z procesów nie odbyła się jeszcze rozprawa merytoryczna. Zdaniem prawników konieczna jest nowelizacja ustawy.

06.03.2013

Łotwa wesprze Polskę na drodze do euro

Nie warto zbyt długo zwlekać z wejściem do strefy euro, bo to w tym gronie zapadać będą w przyszłości najważniejsze decyzje dotyczące UE - ocenił w rozmowie z PAP minister finansów Łotwy Andris...

06.03.2013

Gowin zapowiada przyspieszenie deregulacji

Minister sprawiedliwości Jarosław Gowin liczy, że jeszcze w marcu Sejm uchwali pierwszą ustawę deregulacyjną. Ale koalicyjny PSL buntuje się przeciwko szerokiemu otwieraniu niektórych zawodów.

06.03.2013

Rynek pracy wychodzi na prostą?

HR

Pojawiają się przebłyski nadziei, że najgorsze mamy za sobą i rynek pracy w Polsce wychodzi na prostą czytamy w Pulsie Biznesu.

06.03.2013

Policja odnotowuje więcej przemocy w rodzinie

W ubiegłym roku policja odnotowała 4359 przestępstw, w których ofiarami były dzieci. To prawie o 130 więcej niż rok wcześniej wynika z danych Komendy Głównej Policji.

06.03.2013

Wjazd do centrum miasta za dodatkową opłatą?

Środowisko

Kraków chce wyjść z inicjatywą zmiany przepisów, która pozwoli polskim miastom pobierać opłatę za wjazd samochodów do centrum informuje Dziennik Polski. Podobne rozwiązania już obowiązują m.in. w...

06.03.2013