Uczelnie będą rozliczane za jakość kształcenia
Resort nauki opracuje system uzależniający finansowanie szkół wyższych m.in. od efektów ich pracy. System podziału budżetowych pieniędzy dla uczelni publicznych od przyszłego roku może być oparty na kryteriach jakościowych, a nie ilościowych jak teraz.








