Trwa nabór wniosków na dofinansowanie przydomowych oczyszczalni
NFOŚiGW informuje, że trwa nabór wniosków o dofinansowanie w ramach Programu priorytetowego Dofinansowanie przydomowych oczyszczalni ścieków oraz podłączeń budynków do zbiorczego systemu kanalizacyjnego. Środki w ramach alokacji na rok 2012 są nadal dostępne.






