W Rzeszowie odbyło się I Ogólnopolskie Forum Edukacji Prawniczej
Pod taką nazwą w dniach 6-7 listopada bieżącego roku odbyła się najbardziej obiecująca inicjatywa zrzeszająca młodych prawników (oraz studentów) chcących zrobić coś więcej dla zwiększania świadomości obywateli, nie tylko regionu, ale i całej Polski. Nie mogło nas tam zabraknąć!









