Rzecznik Praw Pacjenta: więcej skarg w 2012 r.
W 2012 r. biuro Rzecznika Praw Pacjenta odnotowało znacznie więcej zgłoszeń od pacjentów niż w poprzednim roku - poinformowała RPP Krystyna Kozłowska na środowym posiedzeniu komisji zdrowia, podsumowując działalność biura za ubiegły rok.




