Arłukowicz podsumował swoją działalność na stanowisku ministra zdrowia
W ciągu ostatnich 3,5 roku wprowadziliśmy 17 ustaw i 293 rozporządzenia. Wszystkie zmiany miały na celu poprawę funkcjonowania systemu ochrony zdrowia dla pacjenta - powiedział w piątek 12 czerwca 2015 roku ustępujący ze stanowiska minister zdrowia Bartosz Arłukowicz.









