Jak informuje kancelaria, jej warszawskie biuro doradzało m.in. PZU w zakresie zbycia litewskiej spółki PZU Lietuva, PIMCO Europe w sprawie joint venture z Oaktree Capital Management, Grupie Bonnier przy nabyciu portalu Bankier.pl przez oraz funduszowi Arcapita i innym sprzedającym w zakresie zbycia polskich i niemieckich aktywów Freightlinera.
W kluczowe transakcje zaangażowani byli partnerzy warszawskiego biura Linklaters – Daniel Cousens, prawnik brytyjski, obsługujący transakcje M&A w Polsce, krajach Europy Środkowo-Wschodniej, Wspólnoty Niepodległych Państw oraz Turcji; Tomasz Żórawski – prawnik amerykański, kierujący praktyką korporacyjną w Warszawie i zespołem prawników obsługujących transakcje w regionie CEE oraz Conrad Wallenrodhe – prawnik szwedzki, doradzający głównie klientom z krajów skandynawskich. Bieżące doradztwo przy transakcjach zapewnili starsi prawnicy, managing associates z praktyki korporacyjnej – Marcin Schulz i Klaudia Królak.
MergerMarket to wiodący internetowy serwis gospodarczy zbierający i analizujący informacje na temat rynku fuzji i przejęć. Portal publikuje okresowe raporty - rankingi kancelarii prawnych i doradców finansowych aktywnych w poszczególnych regionach świata, w tym Europy Środkowo-Wschodniej. Jego właścicielem jest grupa The Financial Times.


Jerzy P. Naworski,Radosław Potrzeszcz,Józef Rodziewicz,Tomasz Siemiątkowski,Krzysztof Strzelczyk
  Kodeks spółek handlowych. Komentarz. Tom 2. Tytuł III. Spółki kapitałowe. Dział I. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością>>>