Zgłoszenie mało popularne. Inwestorzy wolą pozwolenie na budowę
Jak donosi Dziennik Gazeta Prawna, koncepcja domów budowanych bez pozwolenia, a jedynie na zgłoszenie, to populistyczny niewypał tak można podsumować ocenę, jaką wystawiło właśnie Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa.










