Minister przedstawił założenia reformy w ochronie zdrowia
Minister zdrowia Konstanty Radziwiłł przedstawił we wtorek premier Beacie Szydło założenia systemowej reformy służby zdrowia. Resort poinformował po spotkaniu, że minister zyskał zielone światło dla dalszych prac nad zmianami.








