Wchodzi w życie rozporządzenie dot. środków komunikacji elektronicznej w zamówieniach publicznych
Od 12 lipca 2017 r. zaczynają obowiązywać przepisy rozporządzenia w sprawie użycia środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. Zobowiązani do jego stosowania są centralni zamawiający. Pozostali będą je stosować od 18 października 2018 r.








