Niskie koszty pracy tracą na znaczeniu

Polska była w 2016 r. jednym z zaledwie czterech państw Unii Europejskiej, w których koszty pracy liczone w euro nie wzrosły - czytamy w ''Rzeczpospolitej''.

10.04.2017

Radcowie chętnie biorą obrony z urzędu

Rynek

Trudna sytuacja na rynku sprawia, że coraz więcej osób podejmuje się obrony z urzędu. Na początek zgłosiło się ponad dwa tysiące radców w skali kraju, dziś chętnych jest o 1/3 więcej.

10.04.2017

Szkoły w szpitalach też objęte reformą

Resort edukacji przygotował projekt rozporządzenia w sprawie organizacji kształcenia oraz warunków i form realizowania specjalnych działań opiekuńczo-wychowawczych w przedszkolach i szkołach...

10.04.2017

UOKiK czeka na informacje o zmowach rynkowych

Jeśli ktoś wie o zmowie przedsiębiorców może anonimowo zawiadomić o tym Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Ruszył właśnie pilotażowy program pozyskiwania informacji od tzw. sygnalistów.

10.04.2017

Ambasadorzy Wolters Kluwer wyłonieni

Wydawnictwo Wolters Kluwer Polska ogłosiło listę ambasadorów, którzy będa reprezentować je na poszczególnych uczelniach. Warunkiem uczestnictwa było nadesłanie artykułu.

10.04.2017

AOTMiT zaprasza podmioty do współpracy

Prezes Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji zaprasza podmioty oferujące świadczenia opieki zdrowotnej ze środków publicznych do współpracy w zakresie ustalania taryfy świadczeń...

10.04.2017
ukraine Переклади на українську
poland Przetłumacz na polski