Gowin sugeruje pilotaż lub rezygnację z sieci szpitali
Należy zrezygnować z proponowanej przez ministra zdrowia ustawy o sieci szpitali lub przeprowadzić pilotaż, by przetestować to rozwiązanie – oświadczył w sobotę 18 lutego 2017 roku w Chorzowie (Śląskie) wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin.
















