MZ: nadwykonania za 2011 r. to mniej więcej 2 mld zł
Wiceminister zdrowia Jakub Szulc poinformował, że wartość tzw. nadwykonań świadczeń medycznych za 2011 r. to mniej więcej 2 mld zł. Dodał, że szczegółowe dane powinny być znane w przyszłym tygodniu, gdy Narodowy Fundusz Zdrowia zamknie rok rozliczeniowy.





