Powstanie Via Carpatia
Wiceminister infrastruktury i budownictwa Jerzy Szmit powiedział w środę w Rzeszowie, że jest wola polityczna, aby budować drogę Via Carpatia. Chcemy, aby stała się ona jednym z najważniejszych szlaków w Polsce i tej części Europy - zaznaczył Szmit.





