TK sprawdzi zgodność z Konstytucją przepisów nowej procedury karnej
Prokurator generalny skierował do Trybunału Konstytucyjnego wniosek o stwierdzenie niezgodności z Konstytucją RP dwóch przepisów nowej procedury karnej.
16.09.2015Prokurator generalny skierował do Trybunału Konstytucyjnego wniosek o stwierdzenie niezgodności z Konstytucją RP dwóch przepisów nowej procedury karnej.
16.09.2015Do objęcia pozostaje kilkanaście wakatów w powszechnych jednostkach organizacyjnych prokuratury.
09.09.2015Szczegółowy tryb i sposób dokonywania oceny kwalifikacji kandydata na wolne stanowisko sędziowskie określa obowiązujące od soboty nowe rozporządzenie ministra sprawiedliwości.
07.09.2015Jak informuje Prokuratura Generalna, do objęcia pozostaje ponad dwadzieścia wakatów w powszechnych jednostkach organizacyjnych prokuratury.
01.09.2015Stowarzyszenie Sędziów Rodzinnych w Polsce organizuje XVII Kongres, w tym roku pod hasłem Dziecko i rodzina w dobie otwartych granic. Ma on charakter wydarzenia szkoleniowo-naukowego.
31.08.2015