NSA: wyższa opłata za brak sieci recyklingu aut
Sankcja za brak sieci utylizacji aut po wejściu w życie nowej ustawy z 2007 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji ma zastosowanie do określania wysokości zobowiązania z tego tytułu, jak w 2006 r. - stwierdził w uchwale 7 sędziów Naczelny Sąd Administracyjny.











