Nowe przepisy gospodarcze tylko dwa razy w roku
Rząd zdecydował dziś o wprowadzeniu zasady dwóch terminów, co oznacza, że przepisy określające warunki wykonywania działalności gospodarczej będą wchodzić w życie tylko dwa razy w roku: 1 stycznia i 1 czerwca.








