W Białymstoku otwarto nową stację dializ
Dializowani dorośli pacjenci z Białegostoku i okolic uzyskali lepszy dostęp do hemodializoterapii, zabiegów ratujących życie. W czwartek oficjalnie otwarto centrum dializ w Białymstoku. To druga tego typu placówka w mieście.





