Urzędy skarbowe będą pracowały w sobotę
Z myślą o tych podatnikach, którzy nie rozliczyli się jeszcze z podatku dochodowego za 2011 r., a chcieliby to zrobić składając zeznanie bezpośrednio w urzędzie skarbowym, w ostatnich dniach kwietnia urzędy będą pracować dłużej, a także w sobotę 28 kwietnia.






