Gdańsk odda pieniądze otrzymane od Amber Gold na inwestycję w zoo
Gdański samorząd odda 1,5 mln zł, które spółka Amber Gold podarowała miejscowemu zoo na budowę wybiegu dla lwów. Zwrotu pieniędzy zażądał syndyk masy upadłościowej spółki. Wcześniej podobne żądanie skierował do klasztoru dominikanów.







