W przyszłym tygodniu zawarcie umów z klinikami ws. programu in vitro
W przyszłym tygodniu zostaną podpisane umowy z klinikami uczestniczącymi w rządowym projekcie refundacji in vitro poinformował w czwartek minister zdrowia Bartosz Arłukowicz. Zakończyliśmy procedurę wyłaniania klinik, które będą uczestniczyły w rządowym programie in vitro. Projekty umów zostaną przesłane do klinik. One wszystkie zostaną w przyszłym tygodniu podpisane, po to, aby 1 lipca program mógł ruszyć i pacjenci mogli zgłosić się do klinik powiedział minister dziennikarzom w Krakowie.