Naczelnik wydziału estetyki w Warszawie zrezygnował z funkcji
Z funkcji naczelnika wydziału estetyki zrezygnował Grzegorz Piątek. Na razie nie ma potrzeby ogłaszania kolejnego konkursu na to stanowisko - poinformował w czwartek sekretarz m.st. Warszawy Marcin Wojdat.









