Minister zdrowia prosi o niestosowanie się do zarządzenia w sprawie zatrudnienia pielęgniarek
Resort zdrowia zwrócił się do szpitali, by nie stosowały nowych przepisów dotyczących norm zatrudnienia pielęgniarek. Jeżeli to zrobią, w ich placówkach może zabraknąć personelu.










