Skierniewice: 77 nauczycieli bez wypłaty
Pod koniec czerwca policja zatrzymała najważniejszych urzedników gminy Skierniewice. W konsekwencji nie miał kto podpisać polecenia wypłaty i 77 nauczycieli prowadzonych przez samorząd szkół zostało bez pensji - informuje DziennikŁódzki.









