Wrocław: zmarł 17-latek podtrzymywany przy życiu po wypadku
17-letni chłopak, który od chwili wypadku w nocy z 9 na 10 lipca 2014 był podłączony do aparatury podtrzymującej życie, zmarł. Śmierć stwierdzono, gdy jego serce przestało bić. Przypadek chłopaka wzbudził wiele dyskusji na temat śmierci i pobierania narządów do przeszczepu.








